Bibliotheken

Strip de Bib! loopt tijdens de bibliotheekweek (12-20 oktober 2013) in meer dan 45 bibliotheken. Klik op de kaart voor een gedetailleerd overzicht van de deelnemende bibliotheken.



OPENBARE BIBLIOTHEEK BEKKEVOORT
Eugeen Coolsstraat 17A 3460 Bekkevoort 013-46.05.55 bekkevoort@bibliotheek.be
www.bekkevoort.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK BIERBEEK
Speelpleinstraat 10 3360 Bierbeek 016-26.97.46 bib@deborre.be
www.deborre.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK BONHEIDEN
Waversesteenweg 13 2820 Bonheiden 015-50.28.60 bonheiden@bibliotheek.be
www.bonheiden.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK BREE
Kloosterpoort 1 3960 Bree 089-84.85.40 bibliotheek@bree.be
www.bibbree.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK BRUGGE
Kuipersstraat 3 8000 Brugge 050-47.24.00 bibliotheek@brugge.be
www.brugge.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK DAMME
Eikelberg 1 8340 Damme 050-37.09.40 bibliotheek@damme.be
www.damme.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK DE HAAN
Grotestraat 10 8420 De Haan 059-34.10.80 bibliotheek@dehaan.be
http://dehaan.liquifi.be/vrije-tijd/cultuur/bibliotheek/
OPENBARE BIBLIOTHEEK DILSEN-STOKKEM
Koning Boudewijnplein 3 3650 Dilsen-Stokkem 089-79.08.00 nellie.weerens@dilsen-stokkem.be
www.dilsen-stokkem.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK EEKLO
Molenstraat 36 9900 Eeklo 09-218.27.00 bibliotheek@eeklo.be
www.eeklo.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK ERPE-MERE
Oudenaardsesteenweg 458 9420 Erpe-Mere 053-60.34.70 bibliotheek@erpe-mere.be
http://www.erpe-mere.be/Bibliotheek/default.aspx?id=962
OPENBARE BIBLIOTHEEK GALMAARDEN
Kammeersweg 2 1570 Galmaarden 054-51.61.63 luk.vanholen@galmaarden.be
www.galmaarden.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK GISTEL
Warandestraat 7 8470 Gistel 059-27.40.41 bibliothecaris@gistel.be
www.gistel.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK HAACHT-BOORTMEERBEEK
Verhaegenlaan 5 3150 Haacht 016-61.90.34 habobib@bibliotheek.be
www.habobib.bibliotheek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK HALLE
Basiliekstraat 124 1500 Halle 02-365.94.30 halle@bibliotheek.be
www.bibliotheekhalle.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK HEMIKSEM EN SCHELLE
Heuvelstraat 111- 117 2620 Hemiksem 03-288.27.40 inge.cornelis@ivebic.be
www.ivebic.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK HERZELE
Solleveld 35 9550 Herzele 053-73.74.44 herzele@bibliotheek.be
http://www.herzele.be/?page=1&id=9&level=1
OPENBARE BIBLIOTHEEK HOLSBEEK
Gravenstraat 26 3220 Holsbeek 016-62.91.99 holsbeek@bibliotheek.be
www.holsbeek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK KORTENBERG
DR. V. DE WALSPLEIN 30 3070 Kortenberg 02-755.22.90 bibliotheek@kortenberg.be
www.kortenberg.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK KRUIBEKE
O.L.Vrouwplein 18 9150 Kruibeke 03-774.36.06 bibliotheek@kruibeke.be
www.bieb.kruibeke.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK LANAKEN
Koning Albertlaan 112 3620 Lanaken 089-71.60.29 bibliotheek@lanaken.be
www.lanaken.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK LEBBEKE
Stationsstraat 19 9280 Lebbeke 052-41.34.41 lebbeke@bibliotheek.be
www.lebbeke.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK LEUVEN
Rijschoolstraat 4 bus 0101 3000 Leuven 016-22.65.22 bibliotheek@leuven.be
http://www.leuven.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK LIER
Kardinaal Mercierplein 6 2500 Lier 03-480.11.96 bibliotheek@lier.be
http://bibliotheek.lier.be/
OPENBARE BIBLIOTHEEK LILLE
Kerkstraat 22B 2275 Lille 014-88.19.20 arlette.laenen@lille.be
www.lille.be/index.php?currentNumber=3&currentIsExpanded=0
OPENBARE BIBLIOTHEEK LINT
Liersesteenweg 25 2547 Lint 03-455.12.15 lint@bibliotheek.be
www.lint.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK MENEN
Waalvest 1 8930 Menen 056-51.58.70 bibliotheek@menen.be
www.bibliotheekmenen.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK MEULEBEKE
Karel van Manderstraat 26 8760 Meulebeke 051-54.13.80 bibliotheek@vondel.meulebeke.be
http://www.meulebeke.be/
OPENBARE BIBLIOTHEEK OOSTENDE
Wellingtonstraat 7 8400 Oostende 059-29.51.51 bibliotheek@oostende.be
www.oostende.be/Bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK OPWIJK
Kloosterstraat 7 1745 Opwijk 052-36.51.65 opwijk@bibliotheek.be
www.opwijk.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK OUDERGEM
Waverse steenweg 1688 1160 Oudergem 02-672.38.42 bibliotheek@oudergem.be
www.oudergem.bibliotheek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK PUURS
Hondsmarkt  2 2870 Puurs 03-890.76.13 bibliotheek@puurs.be
www.puurs.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK SINT-PIETERS-LEEUW
Rink 2 1600 Sint-Pieters-Leeuw 02-371.22.64 bibliotheek@sint-pieters-leeuw.be
www.sint-pieters-leeuw.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK SINT-PIETERS-WOLUWE
Orbanlaan 54- 56 1150 Sint-Pieters-Woluwe 02-771.98.86 Sint-Pieters-Woluwe@bibliotheek.be
www.Sint-Pieters-Woluwe.bibliotheek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK SINT-TRUIDEN
Minderbroedersstraat 25 3800 Sint-Truiden 011-70.17.80 info.bibliotheek@sint-truiden.be
www.sint-truiden.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK STABROEK
Smoutakker 30 2940 Stabroek 03-568.04.36 stabroek@bibliotheek.be
www.stabroek.bibliotheek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK STEKENE
Stadionstraat 51 9190 Stekene 03-779.76.71 bibliotheek@stekene.be
www.stekene.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK TERNAT
Kerkstraat 4 1742 Ternat 02-582.12.25 ternat@bibliotheek.be
www.bibternat.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK TESSENDERLO
Rodeheide 3 3980 Tessenderlo 013-67.19.17 tessenderlo@bibliotheek.be
www.tessenderlo.be/bibliotheek
OPENBARE BIBLIOTHEEK TIELT-WINGE
Blerebergstraat 4 3390 Tielt-Winge 016-63.24.24 Tielt-Winge@bibliotheek.be
http://tielt-winge.bibliotheek.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK TIENEN
Grote Markt 3 3300 Tienen 016-80.56.70 tienen@bibliotheek.be
www.tienen.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK VILVOORDE
Grote Markt 9 1800 Vilvoorde 02-255.46.60 vilvoorde@bibliotheek.be
www.bibliotheekvilvoorde.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK WEMMEL
J. De Ridderlaan 49 1780 Wemmel 02-462.06.20 bib@wemmel.be
www.wemmel.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK WERVIK
Duivenstraat 70 8940 Wervik 056-95.24.00 bibliotheek@wervik.be
http://bib.wervik.be/
OPENBARE BIBLIOTHEEK WIJNEGEM
Turnhoutsebaan 199/2 2110 Wijnegem 03-288.21.60 wijnegem@bibliotheek.be
www.wijnegem.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK ZANDHOVEN
Amelbergastraat 42 2240 Zandhoven 03-484.54.45 zandhoven@bibliotheek.be
www.zandhoven.be
OPENBARE BIBLIOTHEEK ZOTTEGEM
Kasteel van Egmont  9620 Zottegem 09-364.64.11 bibliotheek@zottegem.be
www.zottegem.be

0 reacties :

Een reactie posten